Vanessa Hudgens

Vanessa Anne Hudgens

7,4
12 018 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Hudgens
użytkownik usunięty
kamilcis

Nie jest taka piękna. To ja już wizualnie wolę Selene Gomez.

a ja się zgodzę z kamilcis, moim zdaniem wizualnie Vanessa wypada lepiej :p

gogo224

Po obejrzeniu Spring Breakers (słabego) jestem pod wielkim wrażeniem, moim zdaniem o dwie klasy powyżej każdej z pozostałych bohaterek, do tego ma w sobie masę magnetyzmu.

kamilcis

filmu jeszcze niestety nie widziałam, ale ogólnie uważam, że jest ładniejsza od reszty dziewczyn, które tam grają :) zobaczymy, jak będzie po obejrzeniu ;)

gogo224

Zaskoczyła mnie w Spring Breakers moim zdaniem dobrze poradziła sobie z tą rolą

martiza3

nie żeby coś, ale wydaje mi się, że do takich ról to ona nie za specjalnie musi się starać. tak mi się wydaję.

kamilcis

też uważam, że najfajniej wypadła w Spring Breakers, ale zdzwiłam się, że ma tyle ciałka, jak dla mnie to troszkę powinna schudnąć. chociaż z twarzy jest śliczna.

kamilcis

cóż, urody nie można jej odmówić, ale najlepszą aktorką nie jest - przynajmniej dla mnie. w ogóle nieszczególnie ją lubię. jak ją widzę albo jak o niej słyszę to ... ugh... ;<

isobel

też kiedyś za nią nie przepadałam, ale po Spring Breakers czuję, że muszę jej bronić - naprawdę dobrze grała, moim zdaniem najlepiej z dziewczyn i nie była przy tym taka śliczna i cukierkowa jak np. w HSM. dla mnie duże zaskoczenie na plus

rondelki

dupę każdy potrafi pokazać, nic specjalnego. poza tym karaczan z niej - 155 cm wzrostu. mała, głupia dziewczynka.

kamilcis

racja ,soczysta niunia ;)

kamilcis

fakt nie jest zła, ale z biegiem lat robi się coraz brzydsza . . .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones