Vanessa Hudgens

Vanessa Anne Hudgens

7,4
12 017 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Hudgens

Jest dobrą aktorką ,to trzeba przyznać. To jakie ma teksty w filmie nie zależy od niej tylko od scenariusza, jakby ktoś nie wiedział ( bo zauważyłam kilka takich osób na tej stronie...) Jeżeli chodzi o te jej fotki, to przecierz nie zrobiła nic złego. To jej prywatne życie i może obić sobie z nim co zechce. Wtedy jeszcze nie była gwiazdę disneya, a to że jakiś tebil wpuścił je do internetu to inna sprawa... A za to że sobie poradziła z tym problem, to ją podziwiam...

ShadowGirl

ladna jest ale ahhaah DOBRA AKTORKA? taa taka rolke to nawet ja bym zagrala lepiej do niej xD

guga_buzka

Jak zagrasz to wtedy podyskutujemy... Może...

ShadowGirl

Ale nie nie nie nie nie. Vanessa rzeczywiście miała rolę słodziutkiej dziewczynki, którą większość dziewczyna potrafiłaby zagrać. Jest po prostu przesłodzona. W HSM modyfikują jej komputerowo głos, co wyraźnie słychać.

ShadowGirl

A z tymi fotkami rzeczywiście było jak twierdzisz. Ona miała wtedy 15 lat. Nie czepiam się jej o to. Widzę ją jaka jest w showbiznesie.

Zosia_94

No, z tym się zgadzam, ale nie do końca.
Dla mnie jedna scena, którą zagrała, była naprawdę rewelacyjna. Wiem że to zabrzmi jak bredzenie, ale było widać prawdziwe emocje i talent. I nie można się jej czepiać za tą rolę. Taką dostała i taką zagrała.

ShadowGirl

Może i była :) Nawet jej zdarzy się czasem coś dobrze zagrać.... :D

Zosia_94

To znaczy że ma talent.
Trzeba go tylko rozwinąć, a w jej wypadku to nie będzie trudne bo jest młoda. Przecierz ona ma dopiero 19 lat, co wy chcecie, żeby grała, na poziomie, oskarowych aktorów. Jak na swój wiek gra dobrze...

ShadowGirl

skoro wzięli ją do tego filmu tzn. że jest dobra :P

ShadowGirl

Weź gościu przestań, znam wielu młodych aktorów (np. Dakota Fanning) i umieją grać pomimo ich młodego wieku. A 19 lat to już dawno powinno zaiskrzyć cokolwiek, żeby powiedzieć, że ma potencjał. Jedyne co potrafi to robić sobie nagie fotki i opowiadać, że jej znajomi te foty wstawili.

niebezpiecznygroszek

Wg mnie jest dobrą aktorką. Dostała rolę słodkiej nastolatki i tak to właśnie odegrała. Więc jaki jest problem niektórych ludzi...? Jeśli wam się nie podoba jej gra aktorska to po prostu nie oglądajcie filmów z nią, nie traćcie czasu na wypowiadanie się na jej temat na tych forach. I po problemie.

SolAngelica

Ależ, to nie jest strata czasu... Należy ostrzec świat przed zanessą, tak samo jak przed globalnym ociepleniem, ludzie muszę wiedzieć o takich sprawach. Nie mogę stać bezczynnie i patrzeć jak do atmosfery dostaję się coraz więcej CO2 w formie tej aktoreczki.

niebezpiecznygroszek

A przed tym tu ostrzegać? Przed zwykłą, młodą, bardzo ładną, nastoletnią dziewczyną, która zagrała zaledwie w paru filmach i do tego odegrała swoją rolę dobrze? Przed tym...? Nie rozumiem... Dla mnie to nie ma sensu. Zupełnie.

SolAngelica

Zrozumiesz jak będziesz duża, albo i nie. 'Odegrała swoją rolę dobrze" chyba powieszę sobie ten cytat nad łóżkiem, oscara! dajmy tej dziewczynie oscara, cóż za talent aktorski, ona po prostu olśniewa. Chyba zapiszę się do zanessy na korki. Koniecznie...
Ludzie tak mają pomysły: " zagrała swoją rolę dobrze".
Skoro tak myślisz, to dobrze, ktoś taki też musi być. Nie no fajnie, fajnie, naprawdę.

niebezpiecznygroszek

Sorry, ale ciężko mi traktować poważnie wypowiedzi człowieka, który sam siebie nazwał "niebezpieczny groszek". Już sama ta nazwa świadczy o tym jak bardzo elokwentną osobą jesteś.
Więc jeśli Ci tak bardzo ta aktorka przeszkadza to co do cholery jeszcze robisz na tym forum?! Idź się zajmij własnym życiem. No, chyba że takowego nie masz, co w sumie wcale nie jest dziwne patrząc na twe jakże rozsądne i dojrzałe wypowiedzi -.-

niebezpiecznygroszek

Boże, człowieku opanuj się! Po co robisz z tego taki melodramat?
Kto tu mówi o jakimś oskarze? Powiedziałam, że jest "dobrą aktorką", a nie "olśniewającą, wspaniałą, przecudowną, niezwykle utalentwaną itd.". Gdybym tak powiedziała, to faktycznie mógłbyś/mogłabyś zacząć się wypowiadać ironicznie tak jak teraz: "dajmy tej dziewczynie oscara, cóż za talent aktorski, ona po prostu olśniewa". Ale po mojej wypowiedzi nie miałeś/aś do tego zupełnie żadnych powodów.
Moja sprawa czy ją lubię i czy podoba mi się jej gra aktorska. Bo jeśli Tobie się nie podoba to co do cholery jeszcze robisz na tym forum? Nudzi Ci się? Nie masz własnego życia? Jesteś zakompleksiony/na i z tego powodu wyżyważ się na innych?
Poza tym też ciężko mi traktować na poważnie wypowiedzi osoby, która sama siebie nazwała "niebezpieczny groszek". Już sama ta nazwa wskazuje o twej jakże ogromnej elokwencji -.-

SolAngelica

Widzę, że się przejęłaś.
Sprawdź sobie w słowniku co to elokwencja, hiperbola, wklikaj w google niebezpieczny groszek. A następnie przeanalizuj sobie co napisałaś.
A tak nawiasem mnie to nie interesuję czy ją lubisz czy nie, ja też mam prawo ją lubić bądź nie, a do tego mam prawo o tym powiedzieć. Nikomu go nie odbieram, powtarzam każdy może napisać co chcę, ma do tego absolutne prawo... ja także. panno elokwentna

ShadowGirl

A pytanko dlaczego dresy, słit bejbusie (JEBAĆ RÓŻ I POP - METAL, GOTYK I PUNK RULLZ!!) czepiają się ludzi lepszych czyli metali czy gothów?

Jacob_Voorhees

Bo myślą, że oni są lepsi. To jest żałosne. Sama jestem metalem. Strasznie mnie wku***a, jak się wymądrzają, a tak naprawdę pstro w głowie.
Pzdr metale! \m/

Zosia_94

Swoją drogą metale uważający się za lepszych tylko z tego powodu, że słuchają muzyki metalowej, też nie są lepsi.
Pzdr metale i rockmeni auch! \m|

ShadowGirl

Raczej jeszcze nie można tego przyznać, a przynajmniej ja jeszcze nie mogę. Widziałem ją w obu HSM-ach i w trailerze "Bandslam", a to trochę za mało by stwierdzić, czy posiada talent. Te jej role były stosunkowo proste i podobne do siebie, ale faktycznie - wypadła w nich naturalnie i uroczo tak jak powinna.

ad. wypowiedzi "Jak sama coś zagrasz..."
W gimnazjum kręciliśmy z kolegami głupi film, w którym grałem pijaczka i nie była to kreacja wysokich lotów. Później jeszcze sknociłem rolę detektywa. Czy mogę się wypowiadać?...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones