Alexz Johnson

Alexzandra Spencer Johnson

7,1
419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexz Johnson

Odpowiadajcie w jakich jakim kolorze i w jakich włosach Alexz wyglądała najfajniej i było jej do twarzy.Według mnie najlepiej jej było w rudych prostych włosach choć nie jest to jej naturalny kolor bo jest blondynką.A jak myślicie czy dobrze wygladałaby jako brunetka chyba nie było by jej z tym kolorem do twarzy ale kto wie jakby miała odpowiedni makijaz to pewnie i tak wyglądałaby swietnie.Piszcie

aga_37

Najlepiej jej było w rudych włosach, ale w blondzie też ładnie.
Chociaż moim zdaniem lepiej wyglądała w długich włosach niż aktualnie - w krótkich.

Miss_S

mi sie wydaje ze jej najlepiej bylo w blondzie tyle ze w dluzszych wlosach

aga_37

Mi najbardziej podobała się w długich brązowych włosach - takich trochę podkręconych, w nieładzie artystycznym. Miała je na początku 2 serii i w klipie do "24 hours". Sama mam teraz podobne :D

Emi87

Popieram Ciebie Emi83, najlepiej wyglądła na początku drugiej serii Gwiazdy od zaraz :)

Gwiazdka_3

W każdych włosach wygladała super. Ale nie za bardzo podoba mi się jej aktualna fryzura- krotkie włosy

phaolin

Mi się właśnie nie podobała na początku 2 serii ani w czerwonych włosach. Najbardziej podoba mi się w blond włosach, ale prostych. Bardzo fajne miała też w Oszukać przeznaczenie 3.

martuska666

Na początku jak zobaczyłam Jude w tych włosach blond to mi nie pasowała ale z biegiem czasu stwierdziłam ze w nich jej najładniej.
P.S.Oczywiście chodzi mi o blond długie bo prywatnie Alexz ścięła włosy i wg mnie nie wygląda zbyt dobrze

juzol_G

A mi się podoba w krótkich włosach...xDDTak poważnie wygląda:)

Emi87

zgadzam się, najlepiej jej było na początku 2 serii w klipie "24 hours" :)
natomiast przyznam, że nie pasowały mi do niej te płomienne rude (i do tego proste) w 1 serii...

Emi87

Emi87: ja tez chce sobie teraz takie zrobic ten kolor strasznie mi sie podoba:-) wiesz moze jaki to jest dokladnie i jak sie nazywa?

użytkownik usunięty
jess149

Mi sie podobala w tym kolorku, ktory maila w Oszukac Przeznaczenie 3... :) A o farbowaniu teraz mówicie??? To ja powiem, że od dawna chcę mieć rude włosy, ale co ja poradzę, że z brązu na rudy się chyba nie da.. xD

aga_37

miała ładne włosy w oszukać przeznaczenie 3 xD

aga_37

najlepiej jej było w rudych i dłuuuugich włosach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kochana z niej gwiazda!!!!!!!!!! i gra tylko w świetnych filmach....;]
pozdrawiam jej fanów!!!;D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
aga_37

w każdym jej ładnie, ale w blondzie najlepiej :))

aga_37

Kręcone rude - najlepsze...Blond też dobry, ale rude kręcone są boskie :)

_Jessie_

w każdym jej dobrze :)




<za krótki>

użytkownik usunięty
aga_37

Mi się kiedyś nawet podobała w tych swoich czerwono- rudych kolorach, ale była za bardzo wyzywająca. Najbardziej podoba mi się w krótkich i blond włosach. Wygląda bosko, kiedy te jej, nieuporządkowane fale spadają na twarz;)

aga_37

Fajne ma w "Oszukać przeznaczeniu" ;D
Jakos tak ładnie wygląda...
Chciałabym miec takie, takie ...fajne pokręcone ale oczywiście swój kolorek :)

Clear

mi się Alexz najbardziej podoba właśnie teraz z tymi pofalowanymi krótkimi blond włosami . ;)

ale w rudych też źle nie było ;P

kml250995

Zdecydowanie krótkie, falowane blond!
Na drugim miejscu jak w klipie ''24 hours'', a w rudych wogóle mi się nie podobała.

aga_37

Mi najbardziej podoba się w któtkich, blond włosach, wygląda doroślej...

aga_37

Ładnemu we wszystkim ładnie. ; ) Ale według mnie wyglądała prześlicznie w rudych włosach, i jeszcze ten specyficzny styl malowania się kredką.. Naprawde była śliczna. Teraz również jest, owszem, ale podoba mi się mniej.

aga_37

zdecydowanie najlepiej blond na początku drugiej serii instant star

aga_37

W krótkich blond włosach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones