Alexz Johnson

Alexzandra Spencer Johnson

7,1
420 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexz Johnson

Chyba trzeba dodać do jej filmów właśnei ten film choć dopiero co go zaczęli n agrywać ;)

sheem_st

Mógłbyś/łabyś napisać o tym coś więcej jeśli wiesz ?
Już się rozpędzam do kina ^^

_Jessie_

Nie za wiele wiem. Wiem że jest to na podstawie powieści Loui'sa Duncan'sa : " I Know You Did Last Summer" . Premiera ma być na jesień 2009. Alexz zagra tam bliźniaczki :P Laurę i Lię.

sheem_st

Znalazłam co nieco na temat filmu:
tranger With My Face [ang. obcy z moją twarzą], to nowy projekty Alexz. Film jest adaptacją książki Loisa Duncana.
To kolejny thriller skierowany do nastoletnich odbiorców. Zawiera elementy fantastyczne. Panna Johnson wcieli się w podwójną główną rolę bliźniaczek.
Na ekranie zobaczymy także Catherine Hicks (znaną z serialu 7th Heaven, gdzie grała Annie Camden), Andrew Francisa (Devil's Diary, Final Destination 3, Smallville) czy Beau Mirchoffa (The Grudge 3, Scary Movie 4).

Alexz wciela się w rolę nastoletniej Laurie Stratton, która informowana przez swoich znajomych, że widzieli ją w miejscach, gdzie nie była, odkrywa, że ma siostrę bliźniaczkę o imieniu Lia, która nie jest zwykłą osobą - w tę postać również wciela się panna Johnson. Matką sióstr jest Shelley, grana przez Catherine Hicks.

Zdjęcia już się rozpoczęły i mają miejsce w Kanadzie!
Film ma pojawić się na Lifetime w USA i Superchannel już jesienią tego roku!

sheem_st

Znalazłam co nieco na temat filmu:
Stranger With My Face [ang. obcy z moją twarzą], to nowy projekty Alexz. Film jest adaptacją książki Loisa Duncana.
To kolejny thriller skierowany do nastoletnich odbiorców. Zawiera elementy fantastyczne. Panna Johnson wcieli się w podwójną główną rolę bliźniaczek.
Alexz wciela się w rolę nastoletniej Laurie Stratton, która informowana przez swoich znajomych, że widzieli ją w miejscach, gdzie nie była, odkrywa, że ma siostrę bliźniaczkę o imieniu Lia, która nie jest zwykłą osobą - w tę postać również wciela się panna Johnson. Matką sióstr jest Shelley, grana przez Catherine Hicks.
Zdjęcia już się rozpoczęły i mają miejsce w Kanadzie!
Film ma pojawić się na Lifetime w USA i Superchannel już jesienią tego roku!

użytkownik usunięty
sheem_st

macie może napisy do tego filmu?? niestety nie znam angielskiego...

Napisy możesz ściągnąć z programu Napi-projekt. Skąd masz ten film? Bo nigdzie nie mogę go znaleźć na necie

Agata14

A ten film był w Polsce w kinie? Chyba nie prawda?

izz_x3

Ogólnie to tu nie ma też Smallville a grała Saturn Girl w 8 sezonie chyba...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones