Alexz Johnson

Alexzandra Spencer Johnson

7,1
419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexz Johnson

Mam pytanie: Po co ktoś tu wchodzi i pisze, że jej nielubi, że jest taka i taka, skoro jeżeli jej nie lubi to moim zdaniem, co go ona obchodzi? Osobiście, bardzo lubię jej piosenki. Ja nie wchodzę i nie wypisuję niegodziwych uwag na profilach osób, których nie lubię ;)

carla_29

No bo właśnie takie osoby jak tortilla są zryte i nie umieją tego pojąć. Do pustaka, nie przemówisz :-)

carla_29

A wiesz co by było gdyby na różne osoby wchodziły tylko użytkownicy którzy je lubią? Słyszałaś może o czymś takim jak krytyka? Tu mogą wchodzić wszyscy, aby wyrazić swoją opinię. Po to jest forum, aby wyrazić swoją opinię...a opinie mogą być negatywne i pozytywne. Takie podejście typu "po co tu wchodzisz skoro jej nie lubisz" jest naprawdę "śmiechu warte".

użytkownik usunięty
Skylaria

madziu zgadzam się z tobą w stu procentach!!!!!!!!!!!!!!!
Forum by było obrzydliwie nudne, gdyby wszyscy mieli w kółko pisać, jaka ona ładna, utalentowana, dobra itp.

carla_29

Buuu!!!Ale MaDzia wam dowaliła!hehe.....;D

Vicious_2

Zgadzam się z Madzią - nie tylko dobre opinie trzeba przekazywać światu, ale również te złe - na tym polega wolność słowa, że jeśli się coś lubi, to się o tym mówi, a jeśli się czegoś nie lubi, to też się o tym mówi. Poza obrażaniem - to już jest przesadne i wysoce nie na miejscu. Nikt nie ma prawa nikogo obrażać.
A co do samej Johnson to nie mam nic przeciwko, ale też nie uważam, żeby czymkolwiek się wyróżniała spośród tłumu młodych aktorek/piosenkarek. Ot, taak przeciętna dziewuszka, ma casłkiem fajne piosenki, ale głos to nic specjalnego.

użytkownik usunięty
Midnight_6

Głos nic specjalnego? Poważnie? 4 oktawy i takie wyciąganie dźwięków to nic? To chciałabym wiedzieć czyje głosy uważasz za specjalne. Wyróżnia się przede wszystkim tym, że sama pisze dla siebie piosenki. I wydaje swoją muzykę za własne pieniądze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones