Alexz Johnson

Alexzandra Spencer Johnson

7,1
419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexz Johnson

Niestety pod koniec 2014 jej twarz zmieniła się na niekorzyść - zrobiła się pociągła i nieciekawa,
wystarczyły 3 lata by tak się zmieniła : / Ehhh co to czas robi z ludźmi.

nudecroft

No... Strasznie to dziwne. Była taka śliczna jej twarz była idealna. Teraz jak na nią patrzę wygląda jak inna osoba. Dziwnie taak..

aska066

Ogólnie zrobiła się trochę okrągła na buzi i ta fryzura podkreśla jeszcze to. Choć w teledysku "Pleased to meet you" jeszcze wygląda w miarę ładnie choć już nie tak dobrze jak 3 lata temu.

użytkownik usunięty
nudecroft

To nie jest teledysk, to sceny z filmu House of bodies ;) długie proste włosy z grzywką jej nie służą, ale widocznie swojemu narzeczonemu się podoba

Dużo zależy od odpowiedniej stylizacji więc w jednej kreacji wygląda bosko a w innej już nie. Jest jeszcze kwestia tego że wraz z wiekiem rysy jej się zmieniają na niekorzyść.

użytkownik usunięty
nudecroft

Na zdjęciach z włosami związanymi w kucyk wygląda podobnie do tego jak było kilka lat temu. Według mnie powinna wrócić do krótkich włosów, a już na pewno zmienić kolor.
No ale jej wygląd jakoś super mi nie przeszkadza, raczej jej charakter.

Alexz wyglądała kiedyś bardzo kobieco i wyjątkowo to była niezła sexi lady. Obejrzyj sobie jej stare nagrania jak np Ultraviolet czy z tych nowszych "Pleased to meet you", w blond włosach nie jest jej źle ale ważne żeby nie były jak to mówisz proste i długie.
Uważam że dobrze jej w takim uczesaniu jak w teledysku "I just wanted your love" i innych. Tu w tym wywiadzie ma fajną fryzurę i tak powinna trzymać :
https://www.youtube.com/watch?v=S8me-pUOnRM

użytkownik usunięty
nudecroft

Mimo wszystko według mnie ten obecny blond nie jest ładny, na zdjęciach często wychodzi buro i nudnie. Kolor z ery Voodoo był sto razy lepszy. Ale nie oczekiwałabym przemiany. No i tak jak mówiłam, chciałabym żeby zaczęła od zmiany swojego nastawienia do fanów i zarabiania, wyglądać sobie może jak chce.

Nie wiem jakie ona ma nastawienie do swoich fanów ale wiem że w dużej mierze istnieje dzięki nim.

użytkownik usunięty
nudecroft

Niech wystarczy, że piosenka "Let 'em eat cake" została napisana o fanach, którzy wyrażali swoje zdanie na temat jej kampanii na pledgemusic. Oh i jej tekst, że jeśli komuś coś się nie podoba to może przestać być fanem, ona starać się nie będzie.

W gruncie rzeczy nic złego nie zrobiła tym stwierdzeniem tylko się postawiła hardo. To trochę nie pasuje do jej wizerunku kobiety z romantyczną duszą i która napawa optymizmem i dobrocią. No ale widać że różnie bywa.

użytkownik usunięty
nudecroft

A według mnie mówienie fanom, że nie mają prawa głosu, a jeśli się odezwą napisanie piosenki zatytułowanej "pieprzcie się" jest dużą przesadą. Zwłaszcza, że pokazano jej tylko jej własne kłamstwa. No ale ludzie zaczynają dostrzegać jaka jest i ostatnia kampania była kompletnym niewypałem.

Jaka szkoda bo taka fajna dziewczyna z niej była. Być może ktoś miał nad nią wpływ żeby zmieniła się, tak samo było z Miley Cyrus najpierw aniołek a potem diabełek. Ktoś tym steruje bo nie sądzę żeby Alexz świadomie psuła swój wizerunek to byłaby głupota z jej strony. Jeśli jednak sama świadomie idzie w tym złym kierunku (wyrachowanie, wyrafinowanie) to robi to na własną niekorzyść. Ten nowy trend jakiego reprezentuje teraz Alexz Johnson niesie za sobą zło, to samo tyczy się Miley Cyrus. Bardzo złe czasy nadeszły. Przyszły wszawe czasy i nawet nie ma jak się temu przeciwstawić. Mam trochę żalu do Alexz że tak się im poddała, tym ludziom. Szkoda.

użytkownik usunięty
nudecroft

U niej dużym czynnikiem jest to, że nigdy nie była tak otwarta. Do 2011/12 mało o niej wiedzieliśmy. Z tego co pamiętam to ona już w 2011 albo 2012 napuściła na twitterze fanów na innego fana. Był mało przyjemny ale to co zrobiła to przesada. Wystarczy poczytać czasem jej twittera żeby znaleźć różne smaczki z pasywno-agresywnymi odpowiedziami na zwykłe pytania. Ale według mnie uderzyły jej do głowy te dwa projekty, na kickstarterze i pm. Poczuła, że nie musi się starać. Szkoda, bo ma talent a sama sobie szkodzi. Przez ostatnie lata dostała kilka propozycji od wytwórni muzycznych ale wszystkie odrzuciła.

Nie wiem czy słyszałaś o tym jak na koniec stycznia 2014 miała na PledgeMusic udostępnić ep jako sampler albumu (tydzień później epka miała się pojawić na itunes i w innych sklepach internetowych) ale napisała w dniu planowanej premiery, że nie jest gotowa. Pojechała w trasę do Europy i ten tydzień później okazało się, że ep wyszło na innych stronach (poza itunes). Do tego Alexz miała te epki w formie "fizycznej" i sprzedawała je w Europie. Nie wytłumaczyła się z tego do dzisiaj. Paranoja. Czasem trudno mi oddzielić osobowość artysty od jego twórczości, dlatego coraz mniej słucham muzyki Alexz.

To co zrobiła wygląda na to, że zachowała się niehonorowo ale myślę że ona zdaje sobie z tego sprawę. Pytanie jest tylko takie czy wyciąga wnioski na przyszłość i czy faktycznie żałuje tych swoich czynów. Jeśli jest w porządku to powinna żałować.
Jak dotąd byłam raczej fanką jej urody niż talentu muzycznego choć przyznam że miała kilka fajnych kawałków.
Widzę że jesteś dobrze poinformowany co do jej ekscesów i skandali, trochę mi jej szkoda bo psuje sobie reputację no ale nic na to nie poradzę.

nudecroft

Na Instagramie Alexz Johnson polubiła mi zdjęcie ! @alexzjohnsonofficial ,sprawdźcie - mój profil to @__polish_boy_ sam w to nie wierzyłem ,a jednak !

Kamil_Wrzosek

Może i tak...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones