Alexz Johnson

Alexzandra Spencer Johnson

7,1
420 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexz Johnson

Witam,

Widzę, że Alexz nie cieszy się "sympatią" użytkowników filmweb.pl
Czy, tak na prawdę jest taką złą aktorką?
Czy gdyby tak było dostałaby wiele ról do odegrania?
Czy nadal uważacie, że nie potrafi śpiewać? link.
http://www.youtube.com/watch?v=E7LM26-rILs
Jeżeli umiejętność śpiewania dla was to np. FEEL, DODA itp. to gratuluję.
Bardzo cenię tę artystkę, ale oczywiście są różne gusta.

milkacool2

Totalnie się z tobą zgadzam i uważam Alexz za świetną aktorką, piosenkarkę i osobę. Jak widzę dudę to chce mi się rzygać. Feel jakoś przeżyję ja osobiście mam jej ponad 60 piosenek i mam nadzieje że nie tylko ja pozdro :********

milkacool2

Miło poznać bratnią duszę :) również mam sporą kolekcję jej piosenek. Słuchaj, napisz do mnie na gg. 6098298. Bo szukam pewnej rzeczy, związanych z tą aktorką :) może będziesz w stanie mi pomóc.

milkacool2

Ja również bardzo ją lubię i szanuję. Uważam, że ma świetny głos i jest dobrą aktorką. Też mam ponad 60 jej piosenek.

milkacool2

A ja tam ją lubię i uważam że śpiewa bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o aktorstwo sądzę że jest w tym całkiem niezła. Bardzo dobrze zagrała w gwieździe od zaraz :)

paula125

Zapomnieli dopisać że grała w Serialu Tajemnice Smallville Saturn Girl ;DD z Legionu

użytkownik usunięty
milkacool2

Uwielbiałam ją w pierwszym i drugim sezonie Instant Star, potem zaczęła mnie irytować. Ale głos i piosenki ma cudowne.

milkacool2

Ja bardzo cenię ją jako artystkę. Swego czasu byłam po prostu zakochana w jej głosie, wszystkie piosenki z jej udziałem rozpoznawałam już po pierwszej nucie. Teraz trochę ochłonęłam, ale nadal śledzę jej postępy.
Szanuję ją nie tylko za głos - wrażenie zrobił na mnie sposób, w jaki wypowiada się o muzyce. Widać, że to całe jej życie.
Nie jest wybitną aktorką, ale jej grze nie można wiele zarzucić. Plusem jest to, że gra głównie w horrorach (mwahahaa).
Jak narazie na szczęście robi to, co najbardziej jej wychodzi - tworzy muzykę. I dlatego ją lubię ;>

milkacool2

Ja bardzo ja lubie i sie z Toba zgadzam. Moim zdaniem jest bardzo dobra poiosenkarka i swietna autorka, a to ze niketorzy mysla inaczej... tak jak napisalas- sa rozne gusta...

Nakita

Niestety jest tak, że jak ktoś nie przypadnie nam do gustu od razu jedzie się po nim nie zostawiając suchej nitki... Tak na prawdę teraz coraz mniej o dobry wokal, wszystko to dzisiaj pleyback i brzmienie komputerów...

milkacool2

Dlaczego, mikacool2, uważasz, że użytkownicy filmwebu jej nie doceniają/my przecież średnią z ocen ma 9,2 - to chyba b. dobry wynik, nie? ; )
Uwielbiam Alexz, mam jej wszystkie piosenki oprócz Voodoo. ; /
Uważam, że serial Instant Star skończył się niespodziewanie, no halo, a gdzie taki happy- happy ending?? ; D

BlackWall

Poczytaj wypowiedzi pod jej adresem użytkowników filmweb.

użytkownik usunięty
BlackWall

happy end został napisany (czytałam, że nawet mieli już wracać na plan) ale amerykański zarząd stacji zdecydował się nie kręcić finałowego sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones