Alexz Johnson

Alexzandra Spencer Johnson

7,1
420 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexz Johnson

bardzo namawiam do sciagniecia sobie jej jednej piosenki "There's Us" uwielbiam ten kawałek.szczerze mowiac jestem wielka fanka alexz johnson i oczywiscie jej piosenke:D jezeli ktos tez jest jej fanka lub fanem...piszcie;]

marzenaaa

Fanem nie, ale ją lubie ;-)
Nie moge się doczekać jakichś nowych filmów z jej udziałem. Jest plotka że zagra w nowym horrorze "Land of Canaan" z koleżanką z filmu "Oszukać Przeznaczenie 3" (Crystal Lowe) w którym ma wystąpić legenda horroru Robert Englund i królowa krzyku Tara Reid.

"After her new horror flick, Black Christmas, opening December 25th, Crystal Lowe is rumored to appear on the big screen again with a lead role in the new horror film based on a true story entitled Land Of Canaan, she is also rumored to team up with Alexz Johnson once again, the two starred in Final Destination 3, the film also stars horror legend, Robert Englund, And Scream Queen, Tara Reid. More News And Casting Info, Is Yet to come"

Fajnie by było :-)

marzenaaa

Tez uwielbiam ta piosenke jest taka strasznie spokojna...jeszcze kilka jest fajnych...

marzenaaa

http://www.alexz.ovh.org/audio.html tutaj można sobie ściągnąć piosenki zarówno jak i z pierwszej serii tak i z drugiej jest też kilka piosenek z trzeciej:D Pozdrawiam

gypsy

dzieki za link ;) :] choc szczerze mowiac mam wszystkie te piosenki z 1 i 2 serii, pozostala 3 :) pozdrawiam

marzenaaa

''there's us'' jest świetna, tak jak zresztą większość jej piosenek :)

Seniorita_Paulita

Własnie ta piosenka Alexz Spodobała sie chłopaką z Backstreetboys i ją z coverowali.

Jangcy

Heh nic nowego nie napisze fajna piosenka wogule ona ma świetne piosenki :)

marzenaaa

Uwielbiam tę piosekę, ale bardziej "Skin" i "Liar Liar".Pozdrawiam wszystkich fanów Alexz!!! :*

marzenaaa

Też się zakochałam w tej piosence. Postanowiłam nauczyć się jej grać i śpiewać ;] zobaczymy jak to wyjdzie =D. Pozdrawiam!

marzenaaa

Hej ja też strasznie lubię Alexz zapraszam na stronkę którą współ prowadzę o Alexz i Instant Star

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones