PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109290}

Oszukać przeznaczenie 3

Final Destination 3
6,1 95 857
ocen
6,1 10 1 95857
4,8 6
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 3
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 3

Film inny od reszty mimo wszystko. Bo choć kinematografia przyzwycziła nas do tego typu filmów, to "Oszukać przeznaczenie" zaskakiwało i mam nadzieję, że koleja część też mnie zaskoczy. Napewno;) Swoja drogą ten film niewiadomo skąd się wziął... A zakończenie zarówno pierwszej jak i drugiej części sprawiło, że przez całe napisy końcowe siedziałam jak wryta i sie wkurzałam na tak fanastyczne zakończenia. Nie było w tych końcowych kadrach nic nadzwyczajnego,ale cała kwintesencja filmu sprawiała że koniec był piękniuśki..;) Wiecie o co mi chodzi;)

ocenił(a) film na 2
helvetia

Tak te koncowki sa genialne =) Zawsze gdy ogladam O.P. lub O.P.2 mysle sobie ze przeciez mogloby sie ciagnac jeszcze dalej. No wlasnie co do tego mam zastrzezenie, mogloby jeszcze troche trwac, bo filmy sa dosyc krotkie (okolo 90 minut chyba) a tak z 2 godziny mogloby trwac, no nie? Ale i tak jestem ogromna fanka tego filmu, jest swietny!!! Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones