PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109290}

Oszukać przeznaczenie 3

Final Destination 3
6,1 95 786
ocen
6,1 10 1 95786
4,8 6
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 3
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 3

Załosny,dobry dla

ocenił(a) film na 1

prostaczkow, ktorzy zamiast argumentow ucinaja dyskusje "zamknij się". Zero zaskoczenia, klimatu grozy. w porownaniu z II -10.

ocenił(a) film na 8
malykazio

Mi się podobał ten film i wcale nie uważam się za "prostaczka" (?).
Dlaczego mi się podobał?
- bo mnie nie nudził, wręcz zaciekawił
- bo podobały mi się sceny śmierci
- bo lubie takie filmy mimo że są uznawane za jakieś tandetne filmiki dla pustych nastolatków - prostaczków.

InowroclawskiWilk

no i zgadzam się z moim poprzednikiem. Też mi się film podobał, bo dla mnie był wręcz zabawny i rzeczywiscie ciekawy choc strasznie przewidywalny :P

Jeżeli komuś podobał się ten film to od razu jest prostakiem? Czemu? Bo TY twierdzisz ze to dno?! Gratuluje totalnego zadufania w sobie. Różne rzeczy się ludziom podobają i nie czepiaj się, ze ktos mówi "Zamknij się" kiedy druga osoba źle pisze o filmie który strasznie przypadł mu do gustu! To bez sensu! Nie musi ci sie film podobac, ale nie trzeba sie tak bulwersowac i od razu obrazac innych. Proponuję zastanowic się, kto tu tak naprawdę jest prostakiem...

Empty_Line

hmm mi sie film nie podobal ale mysle ze to zalezy od tego jak jestesmy nastawieni. ja bylam nastawiona na beznadziejny i smieszny horror... no i to wlasnie w nim znalazlam. w ogole jak byly niektore "straszne i pelne grozy momenty" to cala sala sie smiala :P

malykazio

Skoro nazywasz tych, którym ten film się podobał "prostaczkami" mże sam nim jesteś? Bo wiesz, to, że Tobie szanowny krytyku się tenn film nie podobał, nieznaczy, ze możesz obrażać innych w tak ironiczny sposób, jakbys był smarkaczem. Niewiem, może jesteś, ale to nie zmienia faktu, że zachowałeś się sam jak prostak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones