PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109290}

Oszukać przeznaczenie 3

Final Destination 3
6,1 95 786
ocen
6,1 10 1 95786
4,8 6
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 3
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 3

ale ta podobała mi się najabradziej..... a Wam która??

amandaa9977

mi też trzecia najbardziej :)) chociaż wszystkie są zaaarąbiste. Ale jednak najlepsza trójeczka.

ocenił(a) film na 9
jude93

Mi najbardziej to 1 ;DD a pozniej 3 a na koncu 2 ;))

Kama06

3 część (ale wersja z TVN)

2

na końcu 1

(3 i 2 dałem te same oceny, wg mnie są super).

ocenił(a) film na 7
jude93

Moim zdaniem pierwsza część była najlepsza ;D

amandaa9977

Dwójka 8/10 a dalbym 9/10 ale ostatnie scena spaskudzila caloksztalt
Jedynka 7/10 dobra ale slabsza od dwojki i widzialem ją niedlugo po dwojce
Trojka widzialem jako ostatnią moze dalbym 6/10 ale dam 5/10 bo lektor ktorego mialem na okolo rok przed premiera na dvd byl koszmarnie zalosny i niesamowicie zniechecal do ogladania gostek po glosie mial okolo 25 lat ale szczerze gdy ja raz zabawilem sie w domu w lektora w jednym z filmow poprzez nero wypadlem o 2 klasy lepiej

ocenił(a) film na 10
stefaniak_a

Dla mnie wszystkie części są świetne! Będzie też 4 część której nie mogę się doczekać.
To tak :
1 część = 7\10
2 część = 5\10
3 część = 9\10
Pozdro ;)
M.

amandaa9977

A w moim mniemaniu dwójka była najsłabsza,ogólna ocena:
Oszukać Przeznaczenie(1)-9
Oszukać Przeznaczenie 2 -7
Oszukać Przeznaczenie 3 -8

ocenił(a) film na 5
amandaa9977

1 i 2 mają lepszą fabułę,ale 3 ma super wypadki.

ocenił(a) film na 7
amandaa9977

najlepsza była 1 później już coraz gorzej, może 4 mile nas zaskoczy???

amandaa9977

Jak dla mnie jedynka najlepsza, później dwójka i na końcu trójka. 4 to już lekka przesada, ale może nas czymś miło zaskoczy?

Dziewczynka_bez_zapalek

Końcówka mojej opinii zupełnie taka sama jak poprzedniczki :). Bardzo przepraszam... wypadek przy pracy :)

Dziewczynka_bez_zapalek

Ja oceniam tak:
Dwójka najlepsza, potem jedynka i na końcu trójka... Ciekaw jestem gdzie czwórkę umieszczę :)

marcio1988

Zgadzam sie z poprzednikiem
2 - 9/10 (fajnie ze byla powiazana z 1 i miała najlepszą fabułe)
1 - 7/10 (musiałem wybrać wiec niech na drugim bedzie 1 ale obie były równie fajne)
3 - 7/10 (gdyby nie ta brutalność to bym ocenił niżej)

ocenił(a) film na 5
kuparadzia

Dla mnie jedynka i dwójka są rewelacyjne, a trójka bardzo dobra:)

Nie potrafię wybrać pomiędzy 1 i 2. Chociaż chyba 2...

amandaa9977

2 część najlepsza ten wypadek na autostradzie....MASAKRA!!!

ocenił(a) film na 1
bemols

1. FD 3/10
2. FD 2 2/10
3. FD 3 1/10

ocenił(a) film na 10
amandaa9977

shady:
A co tak mało ambitnie oceniłeś? haha
pewnie jesteś maniakiem "Tabalugi" :)
no "oszukać przeznaczenie" nie jest bardzo świetnym filmem, ale jak na lekki horror jest w porządku.

ocenił(a) film na 1
amandaa9977

Nie znam czegoś takiego, jak lekki horror, a oceniłem każdą część na tyle na ile zasłużyła sobie.

amandaa9977

Najfajniejsza jest dwójka(9/10),później trójka(8,5/10-fajne katastrofy z obydwu wizj i pomysłowe śmierci, na trzecim miejscu jedynka(7,5/10-0,5 dodałem za wątek w Paryżu na końcu) a najsłabsza moim zdaniem była czwórka ,chociaż nawet fajnie się ja oglądało w 3D(7/10)

ocenił(a) film na 10
amandaa9977

Lekki horror to taki epitet...no są przecież horrory słabsze, lepsze i średnie...lekki horror to taki thrillerowaty...logiczne to jest.

ocenił(a) film na 1
amandaa9977

Nie ma czegoś takiego, jak lekki horror. Horror może być dobry, świetny, słaby albo straszny, niestraszny, ale lekki? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.

ocenił(a) film na 10
amandaa9977

napisałam przecież, że to taki epitet...mój epitet. Lekki miałam na myśli słaby...trudno się domyśleć? A i tak już wyjaśniłam jaki może być horror, to po co się powtarzasz. :/ yhh

ocenił(a) film na 3
amandaa9977

amanda twoja głupaota jest porażająca. Najpierw piszesz że jak na lekki horror to film jest w porządku, a dwa posty dalej wyjaśniasz że lekki oznacza słaby. To jak to w końcu jest według Bo z twoich wypocin wynika że jest to słaby thrillerowaty horror(sic!) ale w porządku? XD

ocenił(a) film na 3
0dewastator0

amanda twoja głupota jest porażająca. Najpierw piszesz że jak na lekki horror to film jest w porządku, a dwa posty dalej wyjaśniasz że lekki oznacza słaby. To jak to w końcu jest według Ciebie jest? Bo z twoich wypocin wynika że jest to słaby thrillerowaty horror(sic!) ale w porządku? XD

ocenił(a) film na 3
amandaa9977

pierwsza cześć była w porządku, o reszcie wole się nie wypowiadać

amandaa9977

3 za ekefkty przypadku
1 ja pyskatość Alexa
2 za karambol:D

exar_3

dla mnie wszystkie 3 są genialne

1.alex jest genialny a właściwie to genialnie gra go devon sawa...chociaż trochę bez sensu jest kiedy alex sciąga ten przewód z samochodu clair ( no ale w końcu wiedział że go nie zabije więc chulaj dusza_ łap za pręt pod napięciem_)
2. nie podobało mi się ze ten policjant nie miał przewidzianej swojej śmierci...ba przez cały film nawet nie ma o niej mowy...jako jedyny chyba.scena u dentysty-STRASZNA i ochydna aż się mdło robi jak się patrzy....a wogóle jaki chłopak 15 lat i gołębie gania jak dziecko...no i ta końcówka w tym wypadku zbytnio przewidywalna...
3.ciekawy pomysł ze zdjeciami...hmmm. postarali się...durnowata śmierć z prętem...zbyt przewidywalna...\ale aż się rycześ chcialo kiedy chłopak głównej bohaterki wołała do chłopakó obsługujących rollera że chce wysiąść ale oni go olali...stupid! a tak poza tym to gdyby nie to że umerli to głowna bohaterka i tan chłopak co z nią wszedzie łązil,,,ten chłopak jej koleżnaki która zginęła....na pewno by byli razem...bo to widać że ona się mu podobała...




zauważylisci że w każdej części jest jakaś piosenka
1.ta muzyczka którą alex słyszt m.in kiedy jest w toalecie
2. autostrada do piekła...kim
3.ten gościu grający na gitarze w metrze...

no no

ocenił(a) film na 10
amandaa9977

jak Ci nie pasuje "Likwidator"<czy coś takiego> to nie wypowiadaj się na tym forum.

amandaa9977

Mnie też trójeczka najbardziej ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones