PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109290}

Oszukać przeznaczenie 3

Final Destination 3
6,1 95 846
ocen
6,1 10 1 95846
4,8 6
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 3
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 3

Czego to nie robi sie dla szmalu, kolejna nędza artystyczna dla naiwnych nastolatków. Brak mi słów .....

Aleks

Czy słyszysz siebie? Ocenaisz film jeszcze go nie widząc i od razu mówisz że bedzie do kitu. Jak niepodobał Ci się część 1 czy 2 to od razu wniosek że nie bedzie się podobać 3??? Stary, zastanów się z deka. Jak masz coś do 1 i 2 części to wejdź tam gdzie sa opinie na ten temat a nie od razu krytykujesz trzecią część która jeszcze ma kawał czasu do premiery.

sylwunia_77

Już bronisz tego filmu, a jeszcze nie miał premiery. jedynka i dwójka była dobra, tak?

The_Perfect_Drug

Skąd taki generalny wniosek?? Niekoniecznie od razu bronię trzeciej części, ale również jej nie krytykuję. Jedynka była przeciętna, dwójka uważam że nieco lepsza, ale też bez żadnej rewelacji. Trochę brak tym częściom spójności logicznej i realności zdarzeń. Brak jest prawdziwego szoku na widoczną śmierć. W jedynce kolesiowi jakiś kawał metalu ucina głowę a reszta tylko chwila przerażenia i już zastanawiają się nad tym kto następny zginie i jak się przed tym obronić - trochę mało realne. Ale w sumie ciekawa jestem trzeciej części jaka będzie, jestem otwarta na nią, może okazać się totalną klapą albo naprawdę super filmem. Pozdrawiam :)))

sylwunia_77

Kolejne części postwają dlatego, że poprzednia się sprzedała. Rzadko kiedy taka motywacja mnie przekonuje. Widziałem obie części - dla mnie nic specjalnego. Nie ma w nich też specjalnej różnicy. Pierwsza była pierwsza - motyw uciekania od przeznaczenia, czytaj śmierci był świeższy - choć bzdurny;)

użytkownik usunięty
The_Perfect_Drug

A mi tam i jedynka i dwojka sie podobaly, ciekawe, wcale sie przy nich nie nudzilam. Powiem wiecej, z utesknieniem czekam na trzecia czesc:)

ocenił(a) film na 2

Wedlug mnie pomysl przeznaczenia i jego oszukania ;) jest dosyc oryginalny. A film mimo ze mial kilka absurdow, no np. ktos ginie, a reszta nie zwraca na to uwage i idzie se dalej, film mi sie podobal. (mowie o 1 i 2) Mam nadzieje ze 3 czesc bedzie rownie dobra jak poprzednie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones