PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109290}

Oszukać przeznaczenie 3

Final Destination 3
6,1 95 846
ocen
6,1 10 1 95846
4,8 6
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 3
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 3

A moim zdaniem to najlepsza część filmu. Są w niej najlepsze uśmiercenia. Pierwsza część była nudna... Bo co przejechanie autobusem, ucięcie głowy, wbicie noża w serce... na takie uśmiercenia wpadł by nawet 10 latek. Druga część była nawet w miarę ale i tak za mało przerażająca... A trzecia część to dopiero jest coś, spalenie na solarium, zgniecenie głowy, wbicie silnika samochodowego do głowy... na to ja bym nie wpadł! ! ! moim zdaniem film na 6+.

ocenił(a) film na 6
arek_polak6

Każdy ma swoje zdanie 'Wiadomo'. Jedyne co mi sie w tym podobało to spalenie w solarium ( tylko!). Nie pamietam dokladnie 1 i 2 czesci wiec nie moge porownac ktore lepsze... jednak ja ocenilam ten film na 'niezły' bo taki wedlug mnie jest.
Niektórzy mówią że byli na horrorze... i jaki byl? Oni odpowiadaja ze dobry... ale dobry jako horror czy film ?
Idealne pytanie do 'oszukac przeznaczenie 3'... to byl zdecydowanie nie horror... moze film... ale badzo slaby.
PZdr ;D>.

apis1

Jezu, co następna część to jeszcze bardziej hardcorowa. Chociaż zestawiając 3 pierwsze, to 2 i 3 mi się najbardziej podobały.
Zobaczymy czy zmienie zdanie po obejrzeniu 4.

arek_polak6

to tak moim zdaniem 2 i 3 część są najlepsze,chociaż druga mi się bardziej podoba ze względu na wizje i tam niektóre momenty no i koncówka mnie poprostu rowaliła xd a trzecia bo fajne krwawe momenty i no i troche straszne.
choć w 4 ta wizja jest krwawsza to wogle mi się nie podoba tam wszystko jest takie sztuczne, komputerowo robione jak nie wiem co mnie wkurza na maxa.
a pierwsza część jest w sumie troche nudna może gdyby nie troche napiecie panujace to bym zasneła

ocenił(a) film na 10
arek_polak6

MI ta część się najbardziej podobała!!!!Inne części z tego cyklu to po prostu dno:(

arek_polak6

Na początku aż tak nie zachwyca jak dwójka, ale potem bije na głowe wszystkie części. Wizje w połączeniu ze zdjęciami, po prostu genial! Ani trochę nie było nudno i dlatego 3 część zasługuje na miano najlepszej ze serii :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones