PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109290}

Oszukać przeznaczenie 3

Final Destination 3
6,1 95 857
ocen
6,1 10 1 95857
4,8 6
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 3
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 3

Horror jak dla mnie trzyma w napięciu 10/10 :)

ocenił(a) film na 10
Maciej694

Zgadzam się z Tobą :)) Osobiście uważam, ze 3 jest najlepsza :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Maciej694

Ty widziałeś kiedykolwiek horror. Zgadzam się 3 najlepsza z całej serii ale wogóle on nie jest straszny.

ocenił(a) film na 7
Maciej694

fajny, ale 10/10 to chyba lekka przesada =) Arcydziełem moim zdaniem nie jest, są miliony lepszych =) Ode mnie 7/10 za tą scenę w solarium, mój kolega był wniebowzięty ;) Macie racje, chyba najlepsza część =)

ocenił(a) film na 9
Maciej694

2 i 3 były na tym samym poziomie, ale i tak dobry film tylko przewidywalny i to bardzo.

Maciej694

Horrorem bym tego nie nazwała, jestem mega tchórzem a tu nie bałam się nawet przez chwilę. Co do 10/10 też bym się zastanowiła, bo tak oceniane są legendarne filmy, ale to nie zmienia faktu że film mi się podobał =). Trzymały w napięciu tylko niektóre momenty, ogólnie gdy się wiedziało kto zginie już nie było takiego efektu, ale zawsze ;).

ocenił(a) film na 9
Leyawill

Tu nie chodzilo o to kto zginie tylko jak zginie. A co do 10/10 fakt za wysoko ale 8 w sam raz

incubus61

No tak, w 3 była kamera na różne przedmioty, które się przyczyniły do śmierci, ale fakt to i tak zawsze lekki szok ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones