PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109290}

Oszukać przeznaczenie 3

Final Destination 3
6,1 95 846
ocen
6,1 10 1 95846
4,8 6
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 3
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 3

7/10

ocenił(a) film na 7

Obejrzałam sobie najpierw jedynkę, a potem trójkę tego samego wieczoru (w zeszły piątek). Cóż mogę powiedzieć... W sumie o tym samym. O ile część 1 robiła jako takie wrażenie (no bo to pierwszy film z tej serii), to trójka już mniej. Zobaczymy jak będzie z dwójką...

Podobała mi się scena na tym festynie i pomysł z wypatrywaniem śmierci na zdjęciach. To nie wizje jak w jedynce, ale coś namacalnego, co można pokazać. Fajne.
Oraz śmierć Iana. Lubiłam go.

W najbliższych dniach pewnie obejrzę drugą część, tymczasem zajmę się czymś bardziej horrorowatym, może "Klątwa"...?

ocenił(a) film na 3
mionka94

Dwójka jest jeszcze niezła. Dopiero trójka spartolona...

ocenił(a) film na 7
buszasz

Cóż, z reguły kiedy jest kilka filmów o tym samym, to najlepsze są te, które jako pierwsze ujrzały światło dzienne. Takich przykładów jest mnóstwo, śmiem twierdzić, że nie widziałam takiego filmu, który ma ze trzy kontynuacje i któraś jest lepsza od jedynki :) Chociaż... Nie, jednak nie :P

ocenił(a) film na 3
mionka94

Dla mnie np. 'Vabank 2, czyli riposta' jest minimalnie lepszym filmem od oryginału, fabuła jest wg mnie jeszcze bardziej wciągająca, chociaż nie ma żadnej przyjemności z oglądania 'dwójki', kiedy się nie zna 'jedynki' ;) co do wieloczęściowych serii... pewnie nie da się nakręcić filmu lepszego od pierwowzoru, ale równie dobry bądź prawie tak dobry... wydaje mi się, że jest to w zasięgu możliwości twórców :) tym od 'Oszukać przeznaczenie' z częścią 3 się nie udało, co z dalszymi - nie wiem, nie oglądałam, ale przez tę powtarzalność charakterystyczną akurat dla tej serii, wątpię, aby 4 i 5 dorównywały 1 i 2. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 7
buszasz

Słyszałam od znajomych, że oglądając "Oszukać przeznaczenie" lepiej się zatrzymać na dwóch pierwszych częściach. :)
Jak napisałam w wypowiedzi wcześniejszej - nie spotkałam się z kontynuacją, która byłaby lepsza od pierwowzrou. Podając trywialne przykłady: "Władca Pierścieni", "Piraci z Karaibów", albo bajki takie jak "Shrek" czy "Toy Story". Na razie tyle przychodzi mi do głowy :)
Chociaż, jakby się dłużej zastanowić, to zawsze bardziej lubiłam oglądać "Władca Pierścieni: Dwie Wieże"... A czwarta część "Piratów" nie była taka straszna... Oczywiście, pierwsze wrażenie zawsze pozostanie :PP

ocenił(a) film na 3
mionka94

Hm... moją ulubioną częścią 'Władcy pierścieni' jest właśnie część 3, 'Piratów z Karaibów' w ogóle nie trawię, 'Shrek 2' był wg mnie całkiem ok (w przeciwieństwie do dalszych części), a 'Toy Story 2' z czasem zaczęło mi się podobać bardziej niż 'jedynka' (części 3 nie oglądałam) - ale podkreślam - z czasem ; )

Wynika z tego, że wszystko zależy od gustu, ale muszę przyznać, że mimo wszystkich zalet kontynuacji, pierwowzór zawsze będzie miał pierwszeństwo - bo to pierwowzór :P

(ależ merytoryczna dyskusja ;d Pozdrawiam :D)

ocenił(a) film na 7
buszasz

"Piratów" to akurat lubię :PP Gwiazdorska obsada i Johnny :P (proszę, tylko nie wypominaj, że jestem kolejną, zakochana w Deppie nastolatką! Jest przystojny, to prawda, ale jest także wszechstronnym i utalentowanym aktorem xD) No akcja nawet niezła, to właśnie dzięki "Piratom" pamięć o korsarzach mórz odżyła :))
Trzecia część LOTR ma w sobie coś ciekawego (szczególnie końcówka - przystanie i Bitwa na polach Pelennoru), jednak moim niezaprzeczalnym faworytem pozostaje Bitwa o Helowy Jar :))

(bardzo merytoryczna, pozdrawiam :*D

ocenił(a) film na 3
mionka94

Nie, nie wypominam, również lubię Deppa, chociaż może jakąś jego zupełną entuzjastką nie jestem ;)

Co do Władcy Pierścieni, to dla mnie właśnie ostatnia część jest wypełniona 'smaczkami', które umilają seans ;] co ludź to inny gust ;D pzdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones