PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109290}

Oszukać przeznaczenie 3

Final Destination 3
6,1 95 846
ocen
6,1 10 1 95846
4,8 6
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 3
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 3

3/10

ocenił(a) film na 3

Dokładnie ten sam schemat scenariusza co w poprzednich częściach tylko, że chyba z lekkim i głupim wątkiem komediowym. Jestem na nie.

ocenił(a) film na 1
pachomir

ten fil mnie rozbraja... jaki żal... nie kumam wgl tych wypadków... nie widziałam w żadnym innym filnie, żeby w podobnych okolicznościach gineli ludzie. jak bedzie jeszcze 5 część, to powodzenia! załamka!
własnie-we wszystkich cześciach chodzi o to samo. nie porzebnie robili 3 i 4 część. 2 były wystaraczjące. 2/10

pachomir

Tak, ten film to porażka. Zresztą tak samo jak pozostałe części. Człowiek oglądnie to gówno, jedynie jeśli rajcują go widoki krwi, mięsa, i odciętych kończyn. A tego akurat jest pod dostatkiem w każdej części.

LadyMaryJane

hmm.. jak dla mnie film jest na prawdę spoko tyle, że strasznie
przewidywalny w przeciwieństwie do poprzednich części ;)

ocenił(a) film na 1
pachomir

Chyba na siłę chcą zrobić z tego filmu gore. W pierwszej części czasami śmierć zaskakiwała ale nie była tak śmiesznie makabryczna. Eksplodująca głowa na siłowni to jeden wielki śmiech. (raczej by ją fajnie zmiażdżyło, jednak taki efekt pewnie byłby za drogi na tego gniota) Gdzie bohaterowie nie pójdą od razu spotykają się z tym samym schematem np. "EJ ZGIDZNIESZ!" "no co ty nie wierze ci!" i bęc! koleś ginie. ITD ITD. Ta część jest gorsza od 4. Tyle, że czwórka chociaż próbowała (z marnym skutkiem) uciec od przewidywalności, no cóż za chęci chociaż jest lepsza. 3-ka to dno totalne. Jednak ocena na filmweb wyższa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones