PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109290}

Oszukać przeznaczenie 3

Final Destination 3
6,1 95 846
ocen
6,1 10 1 95846
4,8 6
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 3
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 3

Śmierć, która ściga ofiary - godne politowania.

A wypadek?
Z A L

sprawca wypadku byl ten koles co mial kamere.

wiec jakim cudem gdy on wysiadl i zabral ze soba kamere, to wypadek wciaz sie odbyl?

HAHAHA, CO ZA ZALOSNY FILM!


ci, ktorzy dali temu filmowi wiecej niz 1 maja nierówno pod sufitem.

Astral_the_Shadow_Prayer

Cieszę się że mam nierówno pod sufitem...

ocenił(a) film na 3
Damx123

spoko :P

ocenił(a) film na 8
Astral_the_Shadow_Prayer

To stek bzdur . 3 była supcio ;P . I wypadek spowodowały połamane tory , a kamera Frankie`go , spowodowała TYLKO , że odpięły im się pasy .

kalsek13

Ja radze nie słuchać tego prowokatora i pisać tylko z kulturalną częścią FILM WEB w końcu w jakimś stopniu reprezentujemy kulturę.

ocenił(a) film na 5
kalsek13

Problem w tym, że większość osób chyba nie do końca rozumie czym jest ocena filmu...
kalsek13 10/10 = ARCYDZIEŁO
Ten film na pewno nim nie jest.
A do autora wątku... ''ci, ktorzy dali temu filmowi wiecej niz 1 maja nierówno pod sufitem.'' patrząc na twoją ocenę... epic

Astral_the_Shadow_Prayer

hahah, a sam dał 3 !

ocenił(a) film na 3
david86245

tak, bo jednak jestem łaskawy, są gorsze tandety niż ta mimo wszystko :P

Astral_the_Shadow_Prayer

Krytyk sie znalazł!

ocenił(a) film na 8
Astral_the_Shadow_Prayer

czyli pierw piszesz że osoby które dały na ten film więcej niż 1 mają nie równo pod sufitem a sam dajesz 3. Aha czyli masz potrójnie nie równo pod sufitem dawno sie nie spotkałem z takim głąbem. Wybacz nie chce tu nikogo urazić ale sam sie pięknie popisałeś inteligencją

ocenił(a) film na 3
zubomir

zalosne.
co najwyzej mam rozdwojenie jazni. poniewaz nie potrafisz nawet wytknąć moich błędów, a inteligencja jest cechą ludzi złośliwych. dlatego też to ty tutaj jesteś mało rozumny :)

jak śmiałem obrazić twój ulubiony film? cóż, nadal uważam, że to gówno, ale po prostu zbyt emocjonalnie do tego podszedłem. wybaczcie. ale typowy polaczek nie przebacza, prawda? dlatego czas bezpodstawnie obrazić moją inteligencję. jeszcze pewnie jestem żydem, pedałem i czarnuchem?
ludzie, ogarnijcie się.

przesadzilem i przyznaję się, że dałem się ponieść emocjom, ale wasze popisy elokwencji to dramat do kwadratu. długo jeszcze będziecie przeżywać, że ktoś obraża wasz ukochany tandetny horrorek? biedne dzieci.

ocenił(a) film na 8
Astral_the_Shadow_Prayer

podziękuj mamie że napisała za ciebie post dużo tu takich mądrych słów. Spoko nikt tu nikogo nie będzie wyzywał od czarnuchów itd itp. Chodzi o to że pani syn jest głąbem za to co napisał odnośnie oceny za film a sam dał trochę większą tyle w tym temacie pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
zubomir

gdybyś nie był takim idiotą, wiedziałbyś, że na FW nie da się edytować postów.

ale widać nawet na to nie wpadłeś. dorośnij.

ocenił(a) film na 8
Astral_the_Shadow_Prayer

hehe teraz ojciec sie wkurzył

ocenił(a) film na 3
zubomir

ehh...

no tak, zapomniałem że dyskusja z trollem nie ma sensu. żegnam.

ocenił(a) film na 8
Astral_the_Shadow_Prayer

Ty jesteś Trollem

ocenił(a) film na 3
Astral_the_Shadow_Prayer

Generalnie masz rację, film najgorszy z serii (tzn z trzech pierwszych części, bo tak jak jedynka i dwójka były rewelacyjne, tak po trójce odeszła mi chęć na kontynuowanie i czwórki nawet nie widziałem), kamera spowodowała wypadek ( szkodziła podwozie co spowodowało uszkodzenie torów, jakim cudem kamera na torze mogła spowodować odpięcie pasów?), więc film powinien się zakończyć zaraz po wizji...
Natomiast używanie słów typu ŻAL, ŻAŁOSNY oraz wyśmiewanie jakiegokolwiek filmu i ludzi którzy go lubią świadczą tylko i wyłącznie o Twoim poziomie... Nie nabijaj się z innych tylko przedstaw swoją konstruktywną krytykę, to będziesz miał i odpowiedzi na posty na lepszym poziomie :) pozdrawiam...

ocenił(a) film na 8
Noviush

smierc która ściga ofiary-godne politowania: albo ciut wyobraźni

Astral_the_Shadow_Prayer

W wizji Wendy, Frankie koleś z kamerą doprowadził do wypadku.
Ale tak naprawdę na końcu wizji Wendy widzi przerwany tor i widzi jak kolejka się wykoleja i ona spada.
Kiedy Frankie koleś z kamerą wychodzi, kolejka rusza Wendy chce ją zatrzymać ale już nie może tego zrobić i wszyscy giną z powodu przerwanego toru.Nawet jest scena tuż przed śmiercią Ashley i Ashlyn jak Wendy przegląda zdjęcia i widzi na jednym ze zdjęć Jasona przerwany tor.Już rozumiesz? jak nie to dzieciak z ciebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones