PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719064}

Egzorcyzmy Molly Hartley

The Exorcism of Molly Hartley
4,8 5 335
ocen
4,8 10 1 5335
Egzorcyzmy Molly Hartley
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Molly Hartley

Horrory o opętaniach są w grupie tych które lubię najmniej. Ten o dziwo nie był nawet najgorszy i nie żałuję, że go obejrzałem. Fani klasycznych filmów o opętaniach powinni być usatysfakcjonowani. Fabularnie jednak nie ma tu nic nowego, świeżego ani zaskakującego. Wszystko to już było a niektóre elementy są nawet żywcem skopiowane. Kilka scen jest śmiesznych, strasznie ani klimatycznie też zbytnio nie jest. Ale mimo wszystko film ogląda się całkiem przyjemnie głównie ze względu na dobrze zagraną rolę przez Sarah Lind. Reszta aktorów już niestety jest przeciętnie słaba. A niektórzy nawet bardzo jak ten gruby ochroniarz ze szpitala... Ogólnie to film jest moim zdaniem przeciętny do bólu ale nie jest zły i jak ktoś lubi te klimaty to polecam obczaić samemu bo tragedii nie ma i zrealizowany jest na całkiem dobrym poziomie.

ocenił(a) film na 5
Johnyyoyo

Takie filmidła, to tylko jak w porzekadle: albo się śmiać albo płakać...
Ja się uśmiałem, straszne głupoty, praktycznie jak w każdym filmie o takich cudach niewidach.


PS
Obejrzałem tylko dla dwóch fajnych aktoreczek, które chciałem zobaczyć jak wyszły razem.
Aaaa i na początku były fajne scenki: w nocnym klubie i sypialni, kto widział ten wie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones